Merve Özkan Kimdir?

Merve Özkan Reklam Ajansı sizin için seo uyumlu makale yazarlığı ve içerik editörlüğü başta olmak üzere sosyal medya içerik üretimi konusunda da hizmet verir. Blog yazıları, hizmet ve ürün tanıtım yazıları, sosyal medya içerikleri hizmet alanları içinde yer alır. Ajansımız hem içerik yazımı hem de editörlük alanında hizmet vererek web site yönetimi yapar.

Merve Özkan Reklam Ajansı Neler Yapar?

Bütün içerikleri ilk günden bugüne firmaların isteklerinden yola çıkarak hazırlar. Bu süreçte müşteriye ulaşabilmelerinde en etkili dili kullanmayı tercih eder. Bu haliyle içerik uzmanı sıfatını da üstlenerek okuyucuyu istenen adrese yönlendirebilecek güçlü içerikler hazırlamayı kendine amaç edinmiştir. Bu doğrultuda seo uyumlu makale yazarlığı ve yaratıcı metin yazarlığı kapsamında:

Sosyal medya metinleri

Youtube konuşma metinleri

Slogan yazımı

Basın bültenleri

Ürün hikayeleri

Marka hikayeleri

Kurumsal tanıtım yazıları

İnternet site içerikleri

Blog yazıları

Hizmet ve ürün tanıtımları

Dizi-film eleştirileri hizmetlerim arasındadır.

Geçmişten Bugüne Yazarlık Serüvenimiz

Bizim hikayemiz, başkalarının hikayesini gerçeğe dönüştürürken şekillendi. İçerik yazımı konusunda çok farklı platformlardan aldığım talepler, beni bir uzman konumuna ulaştırırken firmaların ihtiyaçlarına yönelik içerik tavsiyeleri de verebilecek bir konuma erişmemi sağladı. Yani, aslında ilk günden bu güne edindiğimiz tecrübe, bizi firma sahipleri ile iyi birer yol arkadaşı olmaya yönlendirdi. Bunu yapabilmek için öncelikle amacınızı ve ihtiyaçlarınızı belirlemeyi önem sırasında ilk sıraya koyduk.

Önceliklerim

Bugün Merve Özkan adıyla kurduğum ajansım bünyesinde verdiğim içerik yazarlığı hizmetleriyle:

  • Öncelikle amacınıza yönelik içerik takvimi belirlemeye yardımcı olurum.
  • Ardından yine içinize  sinecek en etkili içerikleri hazırlarım.

Bize iletişim kanallarımızdan ve sosyal medya hesaplarımızdan kolayca ulaşabilirsiniz. “Teklif Al!” diyerek hızlıca bilgi alabilirsiniz.

Şimdiye Kadar Neler Yaptık?

Hizmet verdiğim sektörler arasında gıda, tekstil, yazılım, grafik tasarım, dijital pazarlama, web tasarım, seo, emlak, sağlık, kozmetik, sanat, sosyal medya yer alıyor. Ürün ve marka hikayeleri de dahil internette faaliyet gösteren, ürün ve hizmet satışı yapmak isteyen çok sayıda firma için içerikler ürettim.

Trendyol,

Hepsiburada,

Akakçe.com,

Xyazar.com,

Kumaş Home,

Vitamin Kozmetik,

azkaldi.com

avita.com.tr gibi daha birçok site için içerikler ürettim.

Ayrıca sosyal medya için ürün hikayeleri ve içerikler yazdım.

Merve Özkan Instagram İçerikleri

Seo uyumlu içerik üretimi dışında içerik ürettiğim sosyal medya hesapları arasında: masertocom, dartisteparfums, Nefes estetik, Polytech Türkiye gibi estetik, kozmetik ve erkek giyim firmaları için sosyal medya metinleri hazırladım. Etkileyici ürün hikayesi, seo uyumlu makale, konuşma metinleri, mail metinleri ve dijitalde ihtiyaç duyacağınız pek çok yazılı içerik hazırlıyorum. İçerik talepleriniz için bana iletişim kısmından bilgilerinizi ve istediğiniz içeriğe yönelik gerekli notları da ekleyerek mesajınızı iletebilirsiniz.

Merve Özkan